Dom Aktualności

wiadomości o firmie Cummins i ZTO Express wprowadzają na rynek pierwsze na świecie wysokowydajne rozwiązanie logistyczne dotyczące czystej energii w zakresie zasilania

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Cummins i ZTO Express wprowadzają na rynek pierwsze na świecie wysokowydajne rozwiązanie logistyczne dotyczące czystej energii w zakresie zasilania
najnowsze wiadomości o firmie Cummins i ZTO Express wprowadzają na rynek pierwsze na świecie wysokowydajne rozwiązanie logistyczne dotyczące czystej energii w zakresie zasilania

Na rynku znajdują się dwa wytrzymałe silniki na gaz ziemny, a dwaj liderzy branży wyjaśniają, że są czyste i wydajne.25 września (Shanghai) – Cummins i Zhongtong Express Group z powodzeniem zorganizowały dziś „Efficient and Clean Energy Logistics Power Solution” w siedzibie głównej Shanghai Zhongtong Express „Światową ceremonię premiery. Z pomocą Fudi, siedziby Zhongtong Express, firma Cummins wprowadziła na rynek dwa nowe produkty 15-litrowych i 12-litrowych silników na gaz ziemny National VI. Dzięki nowej platformie Cummins zasilanej gazem ziemnym o dużej wytrzymałości i wydajnym możliwościom integracji łańcucha napędowego, idealnie pasuje do pojazdów użytkowych Dongfeng, Foton Daimler i Shaanxi. wiodące samochody ciężarowe o dużej ładowności, takie jak China Automobile i Jianghuai, w połączeniu z zaawansowaną koncepcją operacji logistycznych i cyfrowym systemem zarządzania Zhongtong Express, współpracują ze sobą, aby ustanowić nowy punkt odniesienia dla czystej energii i wydajnej logistyki.

 

Tematem tej konferencji prasowej jest „Połącz i wydajna, zielona przyszłość”, pokazując, że ZTO Express i Cummins wykorzystują bardziej wydajny i czystszy zintegrowany system zasilania, aby ustanowić nowy punkt odniesienia dla mocy logistycznej w przemyśle, promując tym samym branżę logistyczną w kierunku jeszcze bardziej ekologicznym , Efektywny kierunek rozwoju.Lai Jianfa, wiceprezes wykonawczy ZTO Express Group, Zhang Jianfeng, wiceprezes, Wang Quanfa, dyrektor centrum zarządzania operacyjnego, Nathan Stoner, wiceprezes Cummins odpowiedzialny za biznes w Chinach, Liu Xiaoxing, wiceprezes Cummins i dyrektor generalny ds. silników Jednostka w Chinach i inni odpowiedni liderzy Weź udział w inauguracji razem.

Chociaż Lai Meisong, prezes ZTO Express Group, nie mógł uczestniczyć w wydarzeniu, wyraził swoje zaniepokojenie z wyprzedzeniem za pośrednictwem wideo.Powiedział: „Od 2002 roku firma Cummins nadal zapewnia impuls do rozwoju ZTO Express, a obie strony bardzo ściśle ze sobą współpracują. redukcja emisji i ochrona ekologiczna Zielona woda i zielone góry to złote góry i srebrne góry Zhongtong Express jest chętny do dalszej współpracy z firmą Cummins w zakresie czystej energii, takiej jak gaz ziemny, aby promować całą branżę przesyłek ekspresowych. szybki pas zieleni i efektywnego rozwoju”.

 

Jako wiodąca firma w branży logistyki ekspresowej w Chinach, ZTO Express dysponuje największą krajową flotą transportową i blisko 10 000 pojazdów do logistyki bagażnika.Jako pionier w światowej technologii zasilania, firma Cummins od ponad 100 lat promuje innowacje technologiczne i transformację zasilania pojazdów użytkowych..Współpraca ZTO Express i Cummins ma długą historię.Obecnie ponad 70% pojemności na liniach miejskich ZTO jest wyposażonych w wysokowydajną moc Cummins.

 

„Wizją korporacyjną Zhongtong jest „stać się szanowanym stuletnim Zhongtong”. Wierzymy, że innowacje technologiczne są niewyczerpaną siłą napędową wzrostu i postępu firmy. Jest to zgodne ze stuletnią wizją Cummins „innowacja i sukces klienta” Hehe. W procesie rozwoju współpracy z firmą Cummins głęboko odczuliśmy głębokie dziedzictwo tej stuletniej firmy”, powiedział Lai Jianfa, wiceprezes ZTO Express Group, „Jako nowa siła w globalna branża logistyki ekspresowej, ZTO Express zawsze kierował się perspektywicznym myśleniem i realizacją Naukowe projektowanie zdolności i precyzyjne zarządzanie za pomocą dużych zbiorów danych w celu osiągnięcia wydajnego działania.Silnik Cummins charakteryzuje się wyjątkową wydajnością ogólną, oszczędnością paliwa i niezawodnością, a technologia cyfrowa jest doskonale połączona z systemem Zhongtong, o którym można również powiedzieć, że jest to podstawa dalszej współpracy między obiema stronami”.

 

Jako główny strategiczny klient Cummins, ZTO Express objął prowadzenie w przeprowadzaniu rzeczywistych testów drogowych nowego silnika Cummins na gaz ziemny.Według informacji zwrotnych z pierwszej ręki ZTO Express uczestniczącego we flocie testów drogowych, na przykładzie nowo wprowadzonego 15-litrowego silnika na gaz ziemny firmy Cummins, w poprzednim rzeczywistym teście drogowym wyniki były zadowalające.Od Hefei do Bengbu pod pełnym obciążeniem średnie zużycie gazu na 100 kilometrów wyniosło 21 kg.

 

Wiceprezes Cummins, Shi Naesen, powiedział w swoim przemówieniu: „Zhongtong ma dużą liczbę ciężarówek w całym kraju, jeżdżących przez całą dobę, i zawsze stawiał na niski poziom emisji i wysoką wydajność jako na cel swojej floty. Cummins nie tylko zapewnia niski poziom emisji dla flot ZTO. Emisje, wysokowydajne silniki wysokoprężne, używamy również nowych technologii i narzędzi cyfrowych, aby poprawić frekwencję i zoptymalizować całkowity koszt posiadania w ścisłej współpracy z Zhongtong. Bazując na sukcesie silnika wysokoprężnego National VI, polegamy na nasi klienci Dogłębne zrozumienie wymagań, dalsza realizacja zoptymalizowanej integracji oraz wykorzystanie globalnych zasobów badawczo-rozwojowych w celu uruchomienia dwóch doskonałych platform silników zasilanych gazem ziemnym o dużej wytrzymałości. Mamy nadzieję, że te dwa silniki pomogą klientom, w tym Zhongtong, w dalszej redukcji emisji dwutlenku węgla zajmowanego miejsca i jednoczesnej poprawy wydajności oraz optymalizacji frekwencji, aby zapewnić użytkownikom konkurencyjny całkowity koszt posiadania."

 

Branża dostaw i transportu rozwija się bardzo szybko w ostatnich latach, a wraz z nią staje przed coraz bardziej uciążliwymi wyzwaniami środowiskowymi i wydajnościowymi.Aby promować zrównoważony i zdrowy rozwój, ZTO Express i Cummins dwa lata temu nawiązały dogłębną współpracę w wielu obszarach, w tym w zakresie silników, skrzyń biegów, projektowania przekierowań pojazdów oraz zarządzania dużymi danymi flotowymi i metodami obsługi.

 

W przyszłym roku, wraz z wdrożeniem Krajowej VI, wdrożenie nowych norm emisyjnych będzie bardziej rygorystyczne, co bezpośrednio wpłynie na efektywność operacyjną i kontrolę kosztów floty i użytkowników końcowych.Nowa generacja wysokosprawnych i czystych rozwiązań energetycznych wprowadzona na rynek chiński jest wstępnie szacowana.Według aktualnego ZTO Express zużycie paliwa przez pojazd wynosi 23L/100km, a roczny przebieg to 200 000 km/wózek, jeśli zostanie zastąpiony silnikiem na gaz ziemny Cummins National VI, każdorazowo Wózek może zredukować emisję dwutlenku węgla o 1,19 tony na rok.W oparciu o szacowany rozmiar floty 3 000 gazu ziemnego w planie ZTO Express, roczna emisja dwutlenku węgla zostanie zmniejszona o ponad 3500 ton.

 

Jako rdzeń rozwiązania firma Cummins wypuściła tym razem nową, wysokowydajną platformę zasilającą gaz ziemny zgodny ze standardem National VI, w tym dwa produkty o pojemności 15 l i 12 l, o maksymalnej mocy 550 KM i maksymalnym momencie obrotowym 2600 Nm, z których oba są obecnie wiodącym poziomem mocy silnika na gaz ziemny National VI.Cummins ma ponad 50-letnie doświadczenie w rozwoju silników na gaz ziemny.Już w 1999 roku jako pierwsza wprowadziła na rynek chiński silniki na gaz ziemny.Silnik na gaz ziemny to uznana na całym świecie moc czystej energii.Wydana tym razem platforma National VI dla silników na gaz ziemny jest pierwszym przypadkiem, w którym Cummins nawiązał jednocześnie perspektywiczną współpracę z czterema krajowymi partnerami OEM.Zbudowanie i pełne wykorzystanie inteligencji najnowszego rozwiązania zasilania firmy Cummins National VI zajęło sześć lat pomysłowości.Technologia sterowania i technologia cyfrowa Cummins, z szeregiem innowacyjnych projektów kluczowych systemów, charakteryzujących się wysoką frekwencją, niskim zużyciem gazu, wyjątkową niezawodnością i dużą mocą.

15N+endurant.jpg

12N+CES.jpg

Obecnie najnowszy silnik na gaz ziemny firmy Cummins National VI zaczął być wyposażony we flagowy model Dongfeng Tianlong oraz Tianlong KL, Foton Daimler EST, GTL, Shaanxi Automobile X5000, JAC K7 i inne.Jako pierwsza partia klientów, którzy wzięli udział w teście produktów zasilających Cummins na gaz ziemny, ZTO Express jest obecnie bardzo zadowolony z wyników testów i oczekuje się, że zakupi więcej pojazdów wyposażonych w produkty Cummins National VI na gaz ziemny.

Auman and JAC.jpg

Zoptymalizowana integracja całego układu napędowego może pomóc flocie osiągnąć lepsze korzyści ekonomiczne i środowiskowe.W miejscu premiery firma Cummins zaprezentowała również najnowszy zintegrowany łańcuch zasilający.Poprzez zoptymalizowaną integrację silnika i skrzyni biegów można zmaksymalizować kompatybilność silnika i skrzyni biegów, a efekt 1+1>2 jest realizowany i charakteryzuje się niższym zużyciem paliwa, bezpieczniejszą, wyższą wydajnością, mądrzejszy i wygodniejszy.Jest bardzo odpowiedni do warunków pracy w chińskiej branży ekspresowej logistyki i transportu.

Sannqi and DF.jpg

Wcześniej ZTO Express i Cummins przez wiele lat dyskutowały i współpracowały nad ekologicznymi i wydajnymi rozwiązaniami w zakresie zasilania logistycznego.Firma Cummins zapewniła ZTO Express konsultacje w zakresie wyboru łańcucha zasilania i optymalizacji konfiguracji, poprzez szkolenia z jazdy w zakresie bezpieczeństwa i oszczędności paliwa, analizę dużych zbiorów danych itp. Usługi mające na celu pomoc flocie ZTO Express w poprawie frekwencji i wydajności operacyjnej.Jest to również jeden z powodów, dla których ZTO Express bezpośrednio decyduje się na zakup nowego silnika na gaz ziemny National VI firmy Cummins.

 

Przy wsparciu zoptymalizowanej współpracy pomiędzy ZTO Express i Cummins, to „wydajne i czyste rozwiązanie logistyczne dla energetyki” z pewnością stanie się nowym punktem odniesienia dla energetyki logistycznej i będzie promować postęp technologiczny i modernizację przemysłu w branży.

Pub Czas : 2021-11-25 14:47:56 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd

Tel: +86 181 6351 0010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)