Dom Wszystkie przypadki

Mobilna Elektrownia

Im Online Czat teraz

Mobilna Elektrownia

November 26, 2021
najnowsza sprawa firmy na temat Mobilna Elektrownia

Mobilna Elektrownia


Mobilna elektrownia HJV jest niezależnym kompletnym urządzeniem i systemem energetycznym.Można ją podzielić na dwie główne kategorie: elektrownia pokładowa i elektrownia na przyczepie.Pokładowa elektrownia ma dobrą mobilność: jej prędkość ruchu została zaprojektowana tak, aby była zgodna z prędkością zwykłych samochodów dostawczych.

 

Elektrownia naczepowa ma nieco mniejszą mobilność niż typ pokładowy.Jest wyposażony w głowicę trakcyjną i obrotnicę, wymaga przyczepności pojazdu i zwykle jest projektowany z prędkością poruszania się około 45KM/H.
Struktura i charakterystyka przyczepy mobilnej elektrowni jest następująca,
Mechanizm trakcyjny: ruchome haki, obrotnica 180°, głowica trakcyjna z regulacją wysokości.Elastyczne toczenie i wygodna obsługa.
Podwozie: konstrukcja ramy spawanej z karbowaną belką, rozsądnie dobrane węzły, wysoka wytrzymałość, dobra sztywność;podwozie przyczepy wyposażone w resory piórowe do amortyzacji.

 

Układ hamulcowy: może być wyposażony w niezawodne złącze hamulca pneumatycznego i ręczny układ hamulcowy, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy.
Podpora: mechaniczne lub hydrauliczne urządzenie podporowe zapewnia stabilność pracy mobilnej elektrowni.

Sygnalizacja elektryczna: wyposażona w światła skrętu i hamowania oraz światła tylne, aby sprostać wymogom poruszania się po drogach.
Oś: spawana rura stalowa oś prosta, kompaktowa, bezpieczna i niezawodna.


Wymiary: zgodnie ze specyfikacją mocy
Wygląd: pomalowany w konfigurowalnych kolorach.Tekst i zdobienia na agregacie mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Oprócz zalet typu przyczepy, pokładowa mobilna elektrownia ma mobilność i wydajność zasadniczo taką samą jak furgonetki, dzięki czemu spełnia wszystkie normy ruchu drogowego.Odpowiednie podwozie agregatu jest dostarczane zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami klienta (takimi jak Dongfeng, JMC itp.). Może być zaprojektowany jako typ zwykły lub cichy.

 

Agregat typu Silent uzyskuje się poprzez racjonalne rozplanowanie w pojeździe, z kratkami redukującymi hałas zainstalowanymi w kanałach wlotowych i wydechowych w celu zmniejszenia przenoszenia hałasu.A korytarze w przedziale wytwórczym są zarezerwowane do kontroli i konserwacji agregatu.Zoptymalizowany system tłumienia.Dzięki starannie zaprojektowanemu i wykonanemu reduktorowi hałasu układu czerpni i wyrzutni, całkowity hałas w pomieszczeniu może być zmniejszony nawet o 70 dBs.

 

Mobilna elektrownia Aosif jest wyposażona w system dystrybucji dźwięku i urządzenie zabezpieczające, system sterowania można skonfigurować z wieloma opcjonalnymi funkcjami, takimi jak dwunapięciowy system zasilania o podwójnej częstotliwości, aby zaspokoić zapotrzebowanie na energię elektryczną w różnych sytuacjach.

Poprzez przełączanie urządzeń i zmianę połączenia kranu wewnątrz silnika, na wyjściu jest inne napięcie, a przy innej ustawionej prędkości zmieni się również częstotliwość robocza.Jednocześnie w systemie sterowania ustawiane są różne parametry ochrony, aby zapewnić bezpieczną pracę elektrowni.Firmy dzierżawiące mobilne elektrownie mogą być również wyposażone w pozycjonowanie satelitarne i system monitorowania online w czasie rzeczywistym.

 

W ten sposób mogą zalogować się na stronie monitorowania urządzenia na komputerze, aby zobaczyć wszystkie operacje i parametry, po prostu za pomocą lokalnej karty SIM i małego ruchu.Znacznie ułatwi monitorowanie agregatu, oszczędzając przy tym siłę roboczą i zasoby.

W celu szybkiego zasilania agregat może być wyposażony w dedykowane wtyczki i gniazda kablowe.Specyfikacje mogą być konfigurowane zgodnie z różnymi krajowymi poziomami napięcia, stopniem ochrony IP i liczbą biegunów.Elektryczna lub ręczna wciągarka linowa może być również zaprojektowana do łatwego zarządzania kablami i transportu mobilnego.

 

Szczegóły kontaktu
Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd

Tel: +86 181 6351 0010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)